• ReKlaMy tady
  • HlÁsNouT PrOsÍím SeM ...BoJulIk°°

Cascada

17. května 2009 v 12:13 | božik
http://img.hudebniskupiny.cz/foto/cascada/cascada.jpg
Datum založení: 2004

Členové: Natalie Horler, DJ Manian, Yanou

Jméno: Natalie
Příjmení: Horler
Státní přislušnost: Německo
Datum narození: 23. srpna 1981
Místo narození: Bonn (Německo)

Zvláštnosti: Byla vychovávána anglickým způsobem, její písně jsou nejpopulárnější především v Americe
Cascada aliaz Natalie Horler se narodila 23. září 1981 v německém Bonnu. Její rodiče pocházeli z Velké Británie (Anglie) a do Německa se přestěhovali jen chvíli před Natáliiným narozením. Zde také spolu s nimi a jejími dvěma sestrami vyrůstala. Její matka Christine je učitelka cizích jazyků a její otec David je jazzovým muzikantem WDR (velká skupina v Cologne). Je jasné, že svůj hudební talent nezískala jen tak, ale má ho po svém otci.
Už od svých mladých let si přála být tak úspěšná jako je právě její otec. Ráda a často mu také pomáhala s jeho hudební produkcí. Když byla ještě malá často dělala domácí nahrávky v otcově studiu byla to převážně jezzová muzika a různé songy od Disneyho.
"Nemůžu s přesností říct, kdy jsem vlastně začala zpívat, ale musím říct, že sem si to pokaždé opravdu užívala a už jako hodně, hodně malá jsem věděla, že se chci stát zpěvačkou. Jako teenager jsem brala hodiny různých tanců mezi které patřili například step dance, jazz dance, hip-hop, street dance a účinkovala jsem i v několika málo amatérských hrách ke kterým z velké části dělal hudbu právě můj otec. Často jsem mu pomáhala s hlasovými nahrávkami. Vedle taneční hudby mám ráda také soul a samozřejmě jazz."
A koho Natálie obdivuje? "Obdivuji každého kdo má skvělý hlas, opravdu je jedno kdo to je. Jestli je to Alicia Keys, Mariah Carey, Lauryn Hill, Boyz II Men nebo někdo koho náhodou slyším zpívat náboženské písně v kostele - poslouchám to a líbí se mi to."
A jak vlastně projekt Cascada vůbec vznikl? "Když mi bylo osmnáct začala jsem dělat nahrávky ve studiu. Nahrála jsem několik songů s různými DJi a tak jsem potkala Manuel Reutera (DJ Manian) a Yann Peifera (DJ Yanou). Zkusili jsme spolu zkrátka nahrát pár songů, které měli docela úspěch."

Cascada - ocenění
Díky úžasnému úspěchu je nyní projekt Cascada podle World Music Awards 2007 (WMA 2007) nejlepší taneční projetk - ocenění v kategorii Best German Artist. Cascada se tímto zařazuje mezi hvězdy jako je Celine Dion, Justin Timberlake, Rihanna, Shakira nebo Beyonce.
K tomuto ocenění jim pomohlo především album Everytime We Touch, kdy stejnojmenný singl rychlostí blesku obletěl celý svět a stanul v top 5 ve světových hitparádách v Americe, Velké Británii, Francii, Kanadě, Jižní Africe, Japonsku, Skandinávii a Nizozemsku. Zlaté ocenění WMA 2007 ovšem nebylo jediné a projekt Cascada získal mnoho dalších ocenění (např. dvojité platinové ocenění v USA a Velké Británii, zlaté ve Francii, Skandinávii a Jižní Africe, dále je držitelem ocenění US Napset Award 2006 a US Dance Star Award 2006).

S novým singlem What Hurts The Most, který byl celosvětově vydán v prosinci 2007 udělala Cascada další krok kupředu. Znovu předvedla svůj talentovaný hlas a dokončila natáčení videoklipů v Hollywoodu. Všechny fanoušky jistě potěšilo vydání alba Perfect Day. V pořadí již druhé album tohoto úspěšného projektu vyšlo koncem prosince 2007.Diskografie

2006 Everytime We Touch
2006 The Remix Album

Singly A Ep
2006 Remix E.p.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí jse ti tenhle blog??

OoOOuUuužžžžAssNnNýý 31.6% (109)
PěKnÝ 18.8% (65)
DoCeLA UjDe 15.1% (52)
aNi nE 11.6% (40)
FůůůJkY 9.9% (34)
vŮŮbec 13% (45)

Komentáře

1 roxulle roxulle | Web | 17. května 2009 v 12:44 | Reagovat

jsem tam jako roxulle..v ty bleskovce

2 irmule irmule | Web | 17. května 2009 v 13:48 | Reagovat

co na diplomek?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama