• ReKlaMy tady
  • HlÁsNouT PrOsÍím SeM ...BoJulIk°°

Jak BýT EmO

18. května 2009 v 18:28 | božik

Jak být emo


Emo styl nemá pravidla !!! Žádný životní styl nemá nebo by neměl mít pravidla. Vždyť to ani nejde. Životní styl znamená to co každý den žijeme, jaké máme názory, o tom co je uvnitř nás, s jakými lidmi trávíme svůj život a ne to jakou barvu vlasů máme, jestli nosíme jen černé oblečení apod. A podle toho se můžete zařadit do určitého životního stylu.

Je to celkem jednoduché, ale něco ze základních rysů ema musíte vlastnit! Nevadí, že nemáte černé nebo světlonce žluté vlasy. Tohle zkrátka není podmínkou. Je to pouze zásada komerčně vžitá zásada. Bylo vžito že emo boy je kluk s černými vlasy, patkou přes oko, černým oblečením a doplňky a s pořezaným zápěstím. Ale to je jen hloupá zkomerčnělá domněnka. Vás se přece nikdo neptal, jetli chcete mít takovou či jinou barvu vlasů. O tom emo není. Emo je ten kdo se nebojí ukázat svoje city! To je jediná podmínka toho,abyste se mohli zařadit mezi emo.
Jak se stát emo? Zkrátka, buď emo jste nebo nejste. Abyste jím byli musíte mít jedinou vlastnost - NESMÍTE SE BÁT DÁT NAJEVO SVOJE POCITY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí jse ti tenhle blog??

OoOOuUuužžžžAssNnNýý 31.6% (109)
PěKnÝ 18.8% (65)
DoCeLA UjDe 15.1% (52)
aNi nE 11.6% (40)
FůůůJkY 9.9% (34)
vŮŮbec 13% (45)

Komentáře

1 PaRISsSSSka PaRISsSSSka | 18. května 2009 v 21:48 | Reagovat

Emo sTyl Je DěsnÝ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama